ФРУНЗЕ-ЕЛЕКТРОД НА «ПАТОН-ЕКСПО-2012»

ТОВ «Фрунзе-Електрод» взяло участь у спеціалізованій виставці «Зварювання. Споріднені технології», який нещодавно відбувся в Києві в рамках промислового форуму «Патон-Експо 2012». Захід проводиться з 2003 року. Всьоме жителі Фрунзена представили на ньому свої можливості. І це служить підтвердженням того, що вони не стоять осторонь науково-технічного прогресу і створюють конкурентоспроможну продукцію, що відповідає світовим стандартам.

За словами начальника комерційного відділу ТОВ «Фрунзе-Електрод» Тетяни Олейнікової, традиційно організатором цього форуму став Інститут електрозварювання імені Патона. Захід відбувся за підтримки Національної академії наук України, Товариства зварників України, НАК «Нафтогаз України» та інших авторитетних організацій. У виставці взяли участь понад 80 виробників зварювального обладнання та матеріалів, науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт. інститути та спеціалізовані комерційні фірми.

Провідні фахівці зі зварювання з країн СНД, Туреччини, Польщі, Фінляндії, Німеччини, Румунії та ін., приїхали поспілкуватися з однодумцями і поділитися з ними своїм досвідом. "Наша експозиція у вигляді акваріума з рибками, в який занурені електроди у вакуумній упаковці і милий зварювальний ведмідь з вудкою, як завжди, нікого не залишила байдужим", - говорить співрозмовник. Цього року ми представили експонентам зразки майже 45 марок високоякісних електродів, призначених для зварювання та наплавлення високо- та низьколегованих, вуглецевих, а також легованих жароміцних сталей та чавуну. Кожен бажаючий міг безкоштовно отримати зразки необхідних марок електродів на нашому стенді та протестувати їх на своїх підприємствах». Спеціаліст зазначає, що ТОВ першим серед українських виробників зварювальних матеріалів впровадило вакуумну упаковку електродів. Це нововведення дозволяє використовувати електроди без попередньої кальцинації, а значить, можна істотно заощадити час і кошти, допомагає зберегти якість при тривалому зберіганні в несприятливих кліматичних умовах. Стенд Frunze-Electrode відвідали багато гостей, серед яких були постійні клієнти, зокрема, «Укргазвидобування», НАК «Нафтогаз України», «Харківський Турбоатом» та інші.

Експозицію також розглянули науковці Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона та іноземні гості, які проявили великий інтерес до продукції сумських виробників електродів. Загалом стенд компанії відвідали понад 100 представників різних організацій. Фахівці Фрунзе-Електрода вважають, що участь у виставці була дуже корисною, сприяла широкому знайомству з науковими досягненнями та розробками нових видів обладнання та Надав можливість налагодити ділові контакти та угоди про плідну співпрацю.