Міжнародна виставка ExpoWELDING - 2016

Міжнародна виставка ExpoWELDING - 2016

Наприкінці жовтня українська делегація, до складу якої увійшли працівники дочірньої компанії ПАТ «Сумська громадська організація» – ТОВ «Суми-Електрод», відвідала польське місто Сосновець. Вона взяла участь у міжнародній виставці ExpoWELDING-2016.

Ця знакова подія на нивіТехнологія приготування вважається ефективним інструментомпросування бізнесу як для тих, хто представляє свою продукцію, так і для тих, хто придивляється до того, що пропонується.

За словами начальника комерційного відділу Сумсько-Електродної Тетяни Олейнікової, нашу державу представляло близько десяти осіб. Ініціатором поїздки виступив Інститут електрозварювання імені Є.О. ПатонаНАН України. Зі зразками вітчизняної продукції відвідувачам форуму було запропоновано ознайомитися з київськими та сумськими підприємствами, що займаються виробництвом порошку, зварювальних проводів та електродів.

«Ця подія є провідною подією на просторах Центральної та Східної Європи, вона об'єднує представників різних континентів. Чому? Саме тут, крім усього іншого, лідери зварювальної галузі говорять про останні технологічні новинки в цій сфері. Наприклад, нинішня виставка викликала інтерес товаровиробників та потенційних клієнтів з таких провідних країн, як: Німеччина, Швейцарія, Канада, Норвегія, Фінляндія... Тому ми мали гарну нагоду оцінити рівень конкурентів, настрої та потреби нашого сегмента ринку», – розповідає Тетяна Леонідівна.

Як запевняє співрозмовник, стенди ТОВ «Суми-Електрод» не залишилися без уваги відвідувачів, незважаючи на те, що підприємство тут побачили вперше. Зокрема, польських металургів активно допитували про їхню продукцію.
«Ми пішли на виставку для того, щоб знайти нових споживачів. Ми повернулися з перспективами співпраці, але для того, щоб вони перетворилися на реальні поставки, необхідно починати тривалий процес переговорів. Зараз ми спрямовуємо всі наші зусилля на те, щоб все-таки мати можливість постачати наші електроди в Європейський Союз», – резюмує Тетяна Олейнікова.