Зварювання чавуну

Електроди для зварювання чавуну

Сварочные электроды :: ФРУНЗЕ-ЭЛЕКТРОД

Загальна коротка характеристика електродів для зварювання чавуну

 

У групу електродів для зварювання і наплавлення чавуну входять електроди, призначені для усунення дефектів чавунних виливків за допомогою холодного зварювання і наплавлення, а також електроди, що застосовуються при ремонті вийшло з ладу обладнання і відновленні зношених деталей. У деяких випадках електроди можуть використовуватися при виготовленні зварно-литих конструкцій.

Електроди для холодного зварювання і облицювання залізом не стандартизовані і виробляються за окремими технічними характеристиками. Вони дозволяють отримати нанесений метал (шовний метал) із заданими властивостями у вигляді сталі, сплави на основі міді, нікелю, залізо-нікелевого сплаву.

Холодне зварювання і чавунне облицювання (тобто зварювання і наплавлення, що виконується без попереднього підігріву) характеризується процесом з мінімальним тепловим входом з короткими роликами довжиною 25-60 мм з охолодженням кожного накладеного ролика в повітрі до температури не більше 600С. Іноді рекомендується підробити кожен ролик легким ударом молотка.