Феррованадій

Купимо феррованадій

Назва продукту: Феррованадій

Формула: FeV80

Зовнішній вигляд: Срібно-сірий сплав

Хімічні властивості: Щільність 6,7 г/см³. Температура плавлення становить 1450 ° С. Феррованадієвий пил дуже небезпечна і за ступенем впливу на організм людини відноситься до 2-го класу небезпеки.

Специфікація

Показаник значення показника
1 тип   2 тип
Вміст ванадію (V),% 78-82 58-65
Вміст ванадію (Fe),% 18,26- 14,2 38-31
Вміст ванадію (C),% 0,15 0,4
Вміст ванадію (Si),% 1,5 2
Вміст ванадію (P), % 0,05 0,06
Вміст ванадію (S), % 0,04 0,04
Вміст ванадію (Al), % 1,5 1,5
Вміст ванадію (Mn), % 0,5 -

Застосування: металургія (використовується у виробництві стали для підвищення її пластичності, в'язкості і термостійкості)

Упаковка: в мішки або барабани (бочки) різного об'єму

Умови зберігання: зберігати в герметично закритих упаковках в сухому складському приміщенні, не допускаючи попадання вологи.

Для отримання додаткової інформації:

Історія: На початку 19 століття в столиці Мексики хімік Андресон Мануель Дель Ріо виявив раніше невідомий сріблясто-сірий метал в свинцевих рудах. Спочатку знайдене речовина було вирішено назвати панхромієм, що пояснюється різними колірними гамами його з'єднань. Потім його перейменували в «еритроній» (в перекладі з грецької)». еритрос" - "червоний"). Пізніше, зіткнувшись з недовірою по відношенню до свого відкриття, сам Дель Ріо засумнівався в цьому і навіть прийшов до неправильного висновку (що його відкриття було просто нерафінованим свинцем хрому, а не зовсім новим хімічним елементом). У 1830 році більш наполегливий вчений Нільс Сефстрьом виявив вандій в залізній руді, який назвав його Берцеліусом і на честь його прізвища (Сефстрем).

Походження назви: Спочатку знайдене речовина вирішили назвати панхромієм (в перекладі з гр. «панхрома» - забарвлена по-різному), що пояснюється широкими колірними гамами її з'єднань. Потім його перейменували в «еритроній» (в перекладі з грецької)». еритрос" - "червоний"). Звернемо вашу увагу на те, що у Вандія було 2 етапи відкриття і два першовідкривача. Другий з них (Niels Sefström) назвав елемент «Бестеліус» і на його честь «Сефстрем». Але так як розглянутий метал утворює з'єднання з дивно красивим кольором, було прийнято рішення перейменувати його на честь давньоскандинавської богині краси і любові «Ванадіс» (вона ж Фрейя).